TEL
+123 456 678 890
E-MAIL
info@mysite.com
LOKASYON
Main street 12

Kurumsal

Hakkımızda

Pars Yayıncılık; Türkiye’nin önde gelen Medya grupları arasında yerini almak adına; her gün yenilenen teknolojiye ayak uydurarak hizmet sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Program Yapım, Prodüksiyon ve Reklam dallarında hizmet vermektedir.

Firmamız ürettiği işlere geçici değil, kalıcı ve iz bırakan projeler olarak bakan, her alanda keşif ve yenilik arayan, ilerleme ve gelişime açık, köklü ama dinamik yeni nesil bir yapım şirketidir.

Pars Yayıncılık ulaştığı ve ulaşacağı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Şirketimiz, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Vizyon

Dünyada hizmet verilen her ülkede Medya pazarının liderlik vizyonunu üstlenmek.

Kalite:
Reklam hizmeti verilen markanın her unsurunda öncelikle kalitesini önemsemek. Yüksek kaliteyi markanın ürün ve hizmetlerinin her aşamasını yansıtmak.

Tutkulu marka anlayışı:
Mükemmel reklam filmleri ortaya koyarak, sürdürülebilir büyüme ve pazar liderliği sergileyen müşteri odaklı bir ekip olarak, markaya katkı sağlamak.

Samimiyet: 
Tanıtım filmleri yapılırken marka kültürü ve yönetim yaklaşımında tarafların görüşlerine değer vermek.

Saygılı ve saygın olmak: 
Uluslararası tanıtımlar veya prodüksiyon hizmetleri gerçekleştirilirken dünyanın farklı kültürlerine, bilgi ve değerlerine saygı göstererek ihtiyaçlarına cevap vermek.

Misyon

Müşterisine yakın, Reklam odaklı olarak hizmet verilen firmaları marka yapmak.
Markayı yansıtan her noktada şirketlere yeni bir deneyim yaşatmak.

Prodüksiyon hizmetlerinde yaratıcı, çekimlerde yenilikçi olmak.

Çalışanların güven duyduğu, müşterilerin gönül bağı kurduğu, iş ortaklarının kalıcı olduğu kurum kültürünü sahiplenmek.